• /

Usługi
Kadrowo-Płacowe

Usługi kadrowo-płacowe

Rozliczenia związane z umowami, rozliczeniami podatkowymi pracowników oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i Urzędem Skarbowym należą do tych czynności, które są niezbędne do prawidłowego i legalnego działania każdej firmy – jednocześnie jest to najmniej lubiany dział rachunkowości. Wiele małych i średnich przedsiębiorstw obawia się pomyłek i nieprawidłowości mogących wynikać nierzadko z prostego błędu matematycznego, co może prowadzić do mniej lub bardziej nieprzyjemnych konsekwencji.

Biuro Rachunkowe IN PLUS oferuje gotowe i kompleksowe rozwiązanie podobnych problemów – dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalnemu zespołowi specjalistów możemy zdjąć ten obowiązek z barków każdego właściciela firmy. Oferujemy bogaty pakiet usług:

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej i akt osobowych
  • Sporządzanie listy płac oraz rachunków do umów cywilnoprawnych (zlecenia i o dzieło)
  • Sporządzanie deklaracji i rozliczeń do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego
  • Sporządzanie dokumentów i rozliczeń przeznaczonych dla pracowników (m.in. imiennych raportów osób ubezpieczonych RMUA oraz zaświadczeń o wynagrodzeniu)
  • Sporządzanie zeznań rocznych pracowników

Co można zyskać na współpracy z Biurem Rachunkowym IN PLUS? Przede wszystkim pewność, że wszelkie rozliczenia i formalności zostaną przeprowadzone z należytą skrupulatnością i w zgodzie z aktualnymi przepisami – również skarbowymi. Dodatkowo gwarantujemy terminowość wszelkich rozliczeń i zeznań – zamówienie usług kadrowo-płacowych to także pewność, że żaden szczegół nie zostanie pominięty, a wszelkie niezbędne dokumenty gotowe będą na czas.

Usługi kadrowo-płacowe to doskonała opcja dla firm zatrudniających większą ilość pracowników oraz podwykonawców. Pomagamy przy rozliczaniu płac i rachunków w każdej branży – od niewielkich firm usługowych po zakłady produkcyjne. Dzięki naszej pomocy można pozbyć się wszelkich problemów ze sporządzaniem list płac oraz deklaracji i rozliczeń z ZUS i US. Nasi księgowi zadbają o prawidłowy przebieg wszystkich czynności – z naszą pomocą uniknąć można nieprzyjemności oraz kar finansowych za niedopełnienie obowiązków podatkowych lub przekroczenie terminów dokonania wpłat.

Zamówienie kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej to także ogromna oszczędność czasu, który może być spożytkowany na prowadzenie firmy, rozwój biznesu lub skuteczny marketing. Fachowy zespół Biura Rachunkowego IN PLUS posiada niezbędną wiedzę i wszelkie narzędzia to obsługi najbardziej wymagających Klientów – firm zatrudniających pracowników na podstawie umów cywilnoprawnych, przedsiębiorstw współpracujących z wieloma podwykonawcami oraz właścicieli działalności gospodarczych o niestandardowym profilu. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i zapewniamy pomoc na każdym etapie współpracy – nasza oferta skierowana jest także dla osób wkraczających w świat biznesu, którzy pragną skupić się na budowaniu marki i wprowadzaniu nowych produktów na rynek, nie martwiąc się o czasochłonne i skomplikowane formalności rozliczeniowe i kadrowe. 

Skontaktuj się z nami

Z chęcią udzielimy wszelkich informacji

IN PLUS Katarzyna Mazur

ul. Kazimierza Wielkiego 8,
Hala Globus (LSM), lok. 203

20-611 Lublin

NIP: 7122810235
REGON: 061584545

Numer konta bankowego ING:
82 1050 1953 1000 0091 3771 5885

Marcin Mazur- analizy, wsparcie Excel, oferty handlowe

(+48) 697 200 595

Facebook In Plus Lublin Biuro Rachunkowe