• /

Usługi
BHP i Ppoż

Szkolenia BHP i PPOŻ

Bezpieczeństwo i Higiena Pracy to nie tylko zbiór przepisów, które trzeba respektować w myśl litery prawa – to przede wszystkim możliwość zapewnienia swoim pracownikom dobrych warunków i ochrony zdrowia oraz życia w czasie wykonywania obowiązków zawodowych. Wypadkom i pożarom najlepiej przeciwdziałać prewencyjnie i dlatego szkolenia BHP są tak ważne dla efektywnego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Biuro Rachunkowe IN PLUS wychodzi naprzeciw oczekiwaniom małych i średnich firm, oferując kompleksową obsługę również w kwestii prowadzenia szkoleń i opracowywania instrukcji bezpieczeństwa.

Biuro Rachunkowe IN PLUS posiada pełne doświadczenie oraz niezbędne kwalifikacje do zapewniania każdemu Klientowi profesjonalnego wsparcia w dziedzinie prewencji przeciwpożarowej i wypadkowej.

  • Prowadzimy Szkolenia wstępne i okresowe z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy
  • Opracowujemy szczegółowe analizy ryzyka zawodowego na stanowisku pracy
  • Opracowujemy instrukcje BHP dla maszyn i urządzeń technicznych
  • Tworzymy instrukcje bezpieczeństwa pożarowego
  • Prowadzimy szkolenia z zakresu pierwszej pomocy medycznej
  • Prowadzimy szkolenia z minimum sanitarnego
  • Oferujemy szkolenia z ochrony przeciwpożarowej
  • Organizujemy szkolenia i kursy na wózki widłowe unoszące oraz podnośnikowe

Szeroki zakres usług Biura Rachunkowego IN PLUS pozwala łatwo i szybko rozwiązać wszelkie problemy związane z BHP i ochroną przeciwpożarową w każdej firmie. Dzięki naszej fachowej pomocy można zyskać pewność, że przedsiębiorstwo spełniać będzie wszelkie narzucone odgórnie wymogi bezpieczeństwa – zadbamy o każdy szczegół, dzięki czemu uniknąć można nieprzyjemności i słonej grzywny w przypadku ewentualnej kontroli. To także pełna świadomość, że pracownicy zakładu mają wszelkie niezbędne środki i wiedzę do walki z zagrożeniami.

Szkolenia BHP są szczególnie ważne w firmach zatrudniających większą ilość pracowników – dzięki nim można mieć gwarancję, że zatrudnione osoby same będą potrafiły zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich współpracowników. To również gwarancja płynności pracy – nieprzestrzeganie reguł BHP może być przyczyną uszkodzeń maszyn lub cennych urządzeń. Nawet najmniejsza awaria prowadzić może do przestojów, które mogą stać się przyczyną poważnych strat finansowych lub niedotrzymania terminów.

Szkolenia BHP chronią pracowników i mienie firmy, dają narzędzia do przeciwdziałania nieprzyjemnym lub tragicznym wypadkom i zapewniają pełną legalność prowadzonej działalności. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy możemy szybko i skutecznie przeprowadzić niezbędne kursy oraz analizy, bez poważnych ingerencji w pracę przedsiębiorstwa. BHP i ochrona przeciwpożarowa nie ma przed nami tajemnic – dopasowujemy się elastycznie do potrzeb i wymagań Klientów z każdej branży, zapewniając najwyższą jakość usług, pełną znajomość aktualnych przepisów i kompleksową obsługę.

Usługi Biura Rachunkowego IN PLUS to gwarancja zadowolenia i pomocy na każdym etapie. Każdy Klient traktowany jest profesjonalnie i indywidualnie – niezależnie od wielkości firmy i prowadzonej działalności. 

Skontaktuj się z nami

Z chęcią udzielimy wszelkich informacji

IN PLUS Katarzyna Mazur

ul. Kazimierza Wielkiego 8,
Hala Globus (LSM), 1 piętro, lok. 202

20-611 Lublin

NIP: 7122810235
REGON: 061584545

Numer konta bankowego ING:
82 1050 1953 1000 0091 3771 5885

Katarzyna Mazur - Właściciel

535 099 927,  katarzyna.mazur@inplus.lublin.pl

Księgowość:

Wioleta Wysokińska, Paulina Banaszkiewicz - tel. 535 108 185

Paulina Nowakowicz, tel. 535 099 855

Kacper Krzyżanowski, tel. 515 595 143

Małgorzata Radkowiak, Maja Wróbel, Beata Furlepa tel. 535 099 955

Kadry i Płace:

Marta Lesiuk, tel. 515 595 143

Analizy, wsparcie Excel, oferty handlowe:

Marcin Mazur, tel. 697 200 595, marcin.mazur@inplus.lublin.pl

 

Facebook In Plus Lublin Biuro Rachunkowe


Administratorem danych osobowych jest IN PLUS Katarzyna Mazur, ul. Kazimierza Wielkiego 8 lok. 203, 20-611 Lublin. Dane podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.