Zakładanie własnej firmy / działalności gospodarczej

Doskonały pomysł na biznes to niestety nie wszystko, co potrzebne jest do założenia własnej działalności gospodarczej. Przepisy prawne oraz konieczność dopełnienia skomplikowanych formalności sprawiają, że wiele kreatywnych i przedsiębiorczych osób po prostu rezygnuje z zakładania swojej firmy. Biuro Rachunkowe IN PLUS oferuje pomoc i kompleksowe wsparcie w uruchamianiu firm i przedsiębiorstw z każdej branży. Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie wszelkich formalności związanych z rejestracją i prowadzeniem własnej działalności gospodarczej, którą dzielimy się z początkującymi biznesmenami z całego kraju.

Biuro rachunkowe IN PLUS oferuje:

  • Doradztwo dotyczące wad i zalet poszczególnych form prawnych działalności
  • Pomoc w wyborze najkorzystniejszej formy działalności
  • Omówienie zasad i terminów związanych z prowadzeniem działalności
  • Wypełnienie wniosku CEIDG,RG-1
  • Przygotowanie formularza VAT-R
  • Sporządzenie deklaracji do ZUS

Korzyści z współpracy

Współpraca z naszym biurem to ogromna oszczędność czasu, środków i nerwów. Dzięki nam nie trzeba już szukać wszelkich aktualnych danych na temat legalnego prowadzenia działalności gospodarczej – rozwiążemy każdy problem i doradzimy w każdym aspekcie związanym z uruchamianiem firmy.  Biuro Rachunkowe IN PLUS to szansa aby stać się właścicielem własnego, dobrze prosperującego przedsiębiorstwa, bez doświadczenia i szczegółowej wiedzy z dziedziny prawa, księgowości i biurokracji. Wystarczy mieć pomysł i środki do jego realizacji, a nasz profesjonalny zespół zajmie się resztą – doradzimy w kwestii wyboru korzystnej formy prowadzenia nowej działalności, pomożemy w trakcie wypełniania niezbędnych dokumentów i pomożemy zrozumieć wszelkie niejasności związane z późniejszym prowadzeniem firmy.

Gwarantowana jakość usług przy zakładaniu działalności

Skorzystanie z usług Biura Rachunkowego IN PLUS to gwarancja najwyższej jakości usług – w założeniu działalności pomagaliśmy już dziesiątkom biznesmenów, którzy dzisiaj nadal korzystają z naszych usług w zakresie prowadzenia księgowości, rozliczania płac czy prowadzenia szkoleń BHP.

Pomoc księgowa w prowadzeniu biznesu

Nasza pomoc nie musi ograniczać się jednie do uruchomienia działalności – dzięki naszej szerokiej ofercie wielu przedsiębiorców dynamicznie rozwija swój biznes i znajduje nowe rynki zbytu, dzięki oszczędności czasu, jaką daje obsługa przez profesjonalne biuro rachunkowe. To wyjątkowa szansa, aby pewniej i bezpieczniej stawiać swoje pierwsze kroki w świecie biznesu.

IN PLUS to nie tylko biuro rachunkowe

Biuro Rachunkowe IN PLUS to znacznie więcej niż tylko grupa obytych z liczbami księgowych – w swojej pracy stawiamy na najwyższe standardy obsługi, połączone z przyjazną atmosferą i indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Na jakość naszych usług znacząco wpływa partnerski charakter realizowania celów - naszą misją jest wspieranie biznesu i pomoc w najtrudniejszych oraz najbardziej czasochłonnych czynnościach związanych z prowadzeniem sprawnie funkcjonującego przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do współpracy!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług związanych zarówno z uruchomieniem działalności gospodarczej, jak i dalszej współpracy przy jej prowadzeniu.

 

 

Skontaktuj się z nami

Z chęcią udzielimy wszelkich informacji

IN PLUS Katarzyna Mazur

ul. Kazimierza Wielkiego 8,
Hala Globus (LSM), 1 piętro, lok. 202

20-611 Lublin

NIP: 7122810235
REGON: 061584545

Numer konta bankowego ING:
82 1050 1953 1000 0091 3771 5885

Katarzyna Mazur - Właściciel

535 099 927,  katarzyna.mazur@inplus.lublin.pl

Księgowość:

Wioleta Wysokińska, Karolina Kawecka - tel. 535 108 185

Maja Wróbel tel. 535 099 855

Paulina Nowakowicz, tel. 515 595 143

Monika Marczak, Beata Furlepa tel. 535 099 955

Kadry i Płace:

Marta Lesiuk, tel. 515 595 143

Analizy, wsparcie Excel, oferty handlowe:

Marcin Mazur, tel. 697 200 595, marcin.mazur@inplus.lublin.pl

 

Facebook In Plus Lublin Biuro Rachunkowe


Administratorem danych osobowych jest IN PLUS Katarzyna Mazur, ul. Kazimierza Wielkiego 8 lok. 203, 20-611 Lublin. Dane podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.